ADD ANYTHING HERE OR JUST REMOVE IT…

حمل هوایی به دبی (فریت بار به دبی) + ۷ نکته مهم

واردات کالا از دبی کاسپسن پورت

حمل هوایی به دبی (فریت بار به دبی) + ۷ نکته مهم

حضور مهاجران و اماراتی‌های ایرانی‌تبار در دبی باعث برقراری ارتباطات فراوان با ایران شده است. این ارتباطات فرهنگی و خانوادگی منجر به افزایش مبادلات تجاری بین دبی و ایران شده است. امارات پس از چین دومین شریک تجاری ایران و حدود ۲۰ درصد از کل تجارت ایران را تشکیل می‌دهد که در این قسمت به مزیت‌های حمل هوایی به دبی که یکی از خدمات اصلی کاسپین پورت منطقه آزاد انزلی است پرداخته می‌شود.

حمل‌ونقل هوایی نسبت به حمل‌ونقل زمینی هزینه بیشتری دارد، اما به‌واسطه‌ی سرعت و امنیت آن جذابیت زیادی برای شرکت‌ها، بازرگانان و مسافران دارد که منجر به گسترش صادرات و صرفه‌ی اقتصادی می‌شود.

کاسپین پورت با دارا بودن کادر حرفه‌ای و آمادگی ارائه مشاوره و خدمات به شرکت‌ها و صادرکنندگان محترم در زمینه ارسال تمامی بارهای تجاری و غیرتجاری مواجه است.

در صورت نیاز به مشاوره و بهره‌مندی از این خدمات با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

فریت بار به دبی

کاسپین پورت، در صورت نیاز، به‌صورت سریع و در ۳ روز کاری خدمات فریت بار به دبی (حمل هوایی بار به دبی) را ارائه می‌دهد. پکینگ کالا، مراحل گمرکی، اخذ بارنامه و حمل کالا توسط ایرلاین‌های مطمئن و برجسته دنیا بر عهده کارشناسان باتجربه شرکت کاسپین پورت است. شما می‌توانید با اطمینان کالای خود را به دبی ارسال نمایید.

راهنمای ارسال هوایی کالا به دبی

برای دریافت مجوز صادرات کالاهای تجاری، صادرکنندگان ملزم به داشتن کارت بازرگانی در حوزه موردنظر خود هستند. تمامی افراد حقیقی و حقوقی از طریق کارت بازرگانی خود و یا کمک کارشناسان کاسپین پورت می‌توانند به صادرات کالای تجاری خود به‌صورت هوایی اقدام کنند.

لازم است اسناد و مدارک توسط صاحب کالا و یا نماینده قانونی آن هنگام اجرای تشریفات گمرکی ارائه شود. در صورت نیاز به مشاوره و هماهنگی می‌توانید با دفتر تماس حاصل فرمایید کارشناسان ما آماده ارائه خدمات امور صادراتی و گمرکی شما هستند.

مشخصات موردنیاز برای ارسال بار به دبی:

  • مشخصات نماینده صادرکننده
  • مشخصات گیرنده کالا در مقصد
  • کشور مبدأ محل ساخت یا تولید کالا (Country of Origin)
  • کشور مقصد وسیله حمل یا به‌طورکلی مقصد وسیله حمل
  • شرایط معامله و پرداخت و تحویل کالا
  • وسیله حمل، محل بارگیری
  • گمرک محل انجام تشریفات صدور کالا
  • مشخصات محموله (نوع، ابعاد، تعداد بسته‌ها، وزن با ظرف و علامت و شماره)
  • مشخصات کالا (تعرفه، کالا، تعداد یا مقدار کالا، وزن خالص، ارزش صادراتی کالا)

بسته‌بندی تخصصی کالاهای تجاری

بسته‌بندی یکی از حساس‌ترین و درعین‌حال تعیین‌کننده‌ترین مراحل عرضه، مصرف و حمل‌ونقل کالا است. بسته‌بندی بر روی کیفیت و محتوای بسیاری از مواد تأثیر به سزایی دارد. وجود بسته‌بندی اصولی و استاندارد اهمیت ویژه‌ای در بخش حمل‌ونقل به‌خصوص صادرات ایفا می‌کند.

کیفیت مطلوب مواد اولیه مورد استفاده در بسته‌بندی، کارایی و ابعاد مناسب بسته‌بندی موجب کاهش هزینه حمل‌ونقل محصولات می‌شود؛ زیرا ویژگی‌های گفته شده به جلوگیری از اتلاف وقت، سهولت بارگیری، استفاده بهینه از فضای وسایل نقلیه حمل بار و سرعت بخشیدن به حمل کالاها کمک می‌کنند. کالاهایی که دارای بسته‌بندی استاندارد هستند هنگام حمل‌ونقل و جابه‌جایی از خطر ضربه و آسیب‌دیدگی در امان می‌مانند.

ما می‌توانیم امکانات و ابزار مناسب بسته‌بندی با کیفیت استانداردهای جهانی را در اختیار شما قرار دهیم. کاسپین پورت با کادر مجرب در زمینه بسته‌بندی‌های تخصصی بار به‌ویژه در بخش صادرات تجهیزات صنعتی و کالاهای خطرناک، کالاهای فاسدشدنی و صنایع غذایی و دارو، در خدمت شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد. در صورت نیاز به سفارش می‌توانید با ما تماس بگیرید. کاسپین پورت با تجربه تخصصی واردات کالا منطقه آزاد انزلی و دیگر بنادر اصلی کشور، به شما در امر تجارت شما یاری می‌رساند.

از خدمات مهم دیگر کاسپین پورت می‌توان به این مورد اشاره کرد که پرسنل حرفه‌ای ما امکان ترخیص کالای شما در دبی همراه شماست.

ما می‌توانیم امکانات و ابزار مناسب بسته‌بندی با کیفیت استانداردهای جهانی را در اختیار شما قرار دهیم. کاسپین پورت با کادر مجرب در زمینه بسته‌بندی‌های تخصصی بار به‌ویژه در بخش صادرات تجهیزات صنعتی و کالاهای خطرناک، کالاهای فاسدشدنی و صنایع غذایی و دارو، در خدمت شرکت‌ها و اشخاص حقیقی و حقوقی می‌باشد. در صورت نیاز به سفارش می‌توانید با ما تماس بگیرید. کاسپین پورت با تجربه تخصصی واردات کالا منطقه آزاد انزلی و دیگر بنادر اصلی کشور، به شما در امر تجارت شما یاری می رساند.

از خدمات مهم دیگر کاسپین پورت می‌توان به این مورد اشاره کرد که پرسنل حرفه‌ای ما امکان ترخیص کالای شما در دبی همراه شماست.

اطلاعات مهم گمرک دبی

مشتریان ملزم به کامل کردن لیست بسته‌بندی با جزئیات محتویات حمل‌ونقل خود هستند. محموله‌هایی باارزش بالای ۱۰۰۰ درهم برای دریافت معافیت از مالیات نیاز به یک کپی از پاسپورت گیرنده و همچنین ویزای اقامت یا اشتغال دارند. اسناد به نام فرستنده کالا توسط کارشناس گمرک بررسی می‌شود.

به مشتریانی که ویزای اقامت، کار یا پاسپورت امارت متحده عربی ندارند توصیه می‌شود که از ارزش محموله خود (کمتر از ۱۰۰۰ درهم) اطمینان حاصل کنند تا واجدین شرایط ترخیص کالا بدون پرداخت عوارض باشند. هزینه حمل‌ونقل کالاهای شخصی بسته به خدمات استفاده شده بین ۷۰ تا ۱۰۰ درهم است که هنگام تحویل پرداخت می‌شود. در روز جمعه هیچ کالایی پردازش نمی‌شود ولی تحویل می‌تواند در روزهای یکشنبه انجام گیرد.

نکاتی که هنگام تحویل بار در فرودگاه دبی باید به آن توجه داشته باشید:

پس از انجام کارهای اولیه توسط کاسپین پورت پرسنل شرکت هواپیمایی دبی با شماره تماسی که در بارنامه به نام گیرنده ثبت شده تماس حاصل می‌کنند و رسیدن بار شما به مقصد دبی را اطلاع می‌دهند. به موارد زیر توجه داشته باشید:

تلفن شما در دسترس باشد. زمان صدور بارنامه دو شماره‌تلفن ارائه دهید تا در صورت در دسترس نبودن، با شماره دوم تماس برقرار کنند.
توجه داشته باشید کارمندان ایرلاین تلاش زیادی برای برقراری تماس با شما نمی‌کنند و شما می‌بایست گوش‌به‌زنگ باشید و حتی می‌توانید پیش‌دستی کنید و با شرکت هواپیمایی تماس گرفته و خود وضعیت بارتان را استعلام بگیرید.
پس از اطمینان از حصول بار به مقصد دبی باید به قسمت بار آن هواپیمایی مراجعه کنید.
سپس اصل بارنامه و قبض انبار را دریافت نمایید. شرکت‌های هواپیمایی جهت ارائه این مدارک مبلغی از شما دریافت می‌کنند که این مبلغ سوای هزینه باربری به دبی است.
در هر فرودگاه می‌بایست مبالغ ناچیزی جهت خدمات انبارداری و فرودگاهی توسط گیرنده کالا پرداخت شود که ارتباطی به پول حمل کالا به دبی را در مبدأ ندارد.
در بیشتر فرودگاه‌ها تا ۴۸ ساعت پس از رسیدن بار، به انبارداری تحویل نمی‌گردد. پس از گذشت ۴۸ ساعت بر حسب حجم و وزن کالای خود می‌بایست به شرکت انبارداری مبلغی پرداخت نمایید.

البته، قوانین گمرکی در فرودگاه بر اساس ارزش و نوع کالا مبلغی برای عوارض ورودی از شما دریافت می‌کند. کاسپین پورت خدمات تخصصی‌ای ارائه می‌دهد از جمله ترخیص کالاهای وارداتی از دبی، حمل کالاهای ارسال شده از ایران به دبی به صورت هوایی، دریافت کالاهای شرکای تجاری در شهر دبی و ارسال آن به سایر نقاط دنیا، دریافت روزانه کالا از طریق خطوط هوایی و ارسال به ایران با اولین پرواز، ارائه خدمات door to door و همراهی تا زمان ترخیص کالا در دبی. شرکت بازرگانی کاسپین پورت از صفر تا صد مراحل ارسال کالا به دبی را پشتیبانی می‌کند. در صورت ارسال کالا به صورت تجاری، شرایط حمل بار مسافری ممکن است متفاوت باشد و باید به‌روزرسانی شود؛ همچنین، شرایط ارسال بعضی از کالاها در گمرکات مقاصد نیازمند به‌روزرسانی می‌باشد که تیم حمل هوایی تا لحظه تحویل کالا با شما خواهد بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.
فروشگاه