راه آسان ثبت شرکت در دبی {مزایا، معایب، هزینه}

همین الان شرکت خود را را در چین ثبت کنید!

برای مشاوره با سپاهان همراه تماس بگیرید

راهنمای ثبت شرکت در چین؛ ورود به بازار کبیر جهان

پیش‌بینی می‌شود تا سال 2035 منطقه ابرشهری گوانگ‌دونگ-هنگ‌کنگ در چین به مهم‌ترین منطقه اقتصادی جهان تبدیل شود. چین همین حالا هم یکی از دو بازار بزرگ جهان با امکانات و فرصت‌های بسیاری است. درصورتی‌که بتوانید به‌درستی با محیط کسب‌وکار چین آشنا شوید و مشکلات مربوط به ثبت شرکت و اخذ ویزا را حل کنید، این کشور می‌تواند یک مقصد جذاب برای کسب‌وکار و اقامت باشد. در چین، ثبت شرکت بر اساس قوانین تجارت شرکتی انجام می‌گیرد که توسط وزارت ملی تجارت (Ministry of Commerce) و وزارت دادگستری (Ministry of Justice) اداره می‌شود. باتوجه‌به اینکه قوانین و مقررات مربوط به ثبت شرکت در چین پیچیده هستند، بهتر است قبل از شروع فرایند ثبت شرکت، با یک شرکت بازرگانی محلی در چین، مشورت کنید تا از نحوه اجرای این فرایند و تمامی مراحل لازم برای ثبت شرکت در این کشور آگاهی داشته باشید.

شرایط ثبت شرکت در چین

برای ثبت شرکت در چین، شرایط مختلفی وجود دارد که باید رعایت شوند. برخی از این شرایط عبارت‌اند از: text”>داشتن حداقل یک سهام‌دار
  • تعیین نوع شرکت
  • تعیین میزان سرمایه شرکت
  • تعیین نام شرکت
  • دریافت مجوزهای لازم
  • داشتن آدرس دفتر معتبر <پرداخت هزینه‌های ثبت شرکت در کل، فارغ از هدف شما برای ثبت شرکت در چین که می‌تواند واردات از چین یا صادرات به منطقه اقتصادی گریت بی باشد، باید قوانین و مقررات مربوط به ثبت شرکت در چین را رعایت کرده و شرایط موردنیاز را برآورده کرد.