خدمات بازرگانی کاسپین پورت (حمل و ترخیص دریایی، هوایی، اکسپرس)

اگر می‌خواهید با خدماتی که یک شرکت بازرگانی به مشتریان خود ارائه می‌دهد بیشتر آشنا شوید، باید بدانید خدمات بازرگانی فرایندی متشکل از فعالیت‌هایی است که هر کدام به اجزا دیگر تقسیم می‌شوند.

حمل دریایی بین المللی

یکی از انوع خدمات بازرگانی بین‌المللی خدمات حمل و نقل بین المللی دریایی است.  کاسپین پورت همراه با عقد قراردادهای بین‌المللی همکاری و بهره گیری از شرکت‌های بزرگ حمل دریایی، سرویس‌های حمل کالا را از طریق دریا و در سطح حرفه‌ای به مشتریان خود ارائه می‌دهد. حمل کالای بازرگانان از مرحله دریافت مجوزها تا پایان مسیر، تحت نظر کارشناسان ما، با بسته‌بندی استاندارد و در بهترین زمان ممکن انجام می‌شود. کاسپین پورت امکاناتی از قبیل حمل گروپاژ به صورت هوایی و دریایی را در جهت کاهش هزینه‌های حمل و نقل برای مشتریان خود فراهم آورده است.

حمل هوایی بین المللی

یکی دیگر از خدمات ما، ارائه خدمات حمل و نقل بین‌المللی هوایی است. امروزه حمل هوایی کالا بسیار مورد توجه بازرگانان قرار گرفته است و این صنعت هر سال رشد قابل توجهی می‌کند. کاسپین پورت با برخورداری از دو خط هوایی مستقیم و غیرمستقیم و همچنین عقد قرارداد با معتبرترین خطوط هوایی بین‌المللی از شهرهای شنزن، گوانجو و دبی به مقصد فرودگاه امام خمینی (ره) نسبت به حمل کالای مشتریان خود به صورت روزانه مشغول فعالیت است.

پیدا کردن تامین کننده قابل اطمینان و خریدخارجی

یکی از خدمات بازرگانی کاسپین پورت منبع یابی و خریدخارجی کالاست. بدین صورت که اطلاعات و مشخصه‌های محصولی که برای واردات در نظر دارید را برای کارشناسان این مجموعه ارسال می‌کنید. پس از آن مشاورین بازرگانی ما با توجه دارا بودن سابقه فعالیت در چین و شناخت دقیق از بازارهای چین، بهترین و مناسب‌ترین محصول را با قیمت رقابتی پیدا نموده و خریداری می کنند.

2253648

خدمات door to door

ارائه خدمات door to door از وجوه برجسته یک شرکت ارائه کننده خدمات بازرگانی است. زیرا سرویس درب به درب نیازمند ارائه چرخه کاملی از خدمات بازرگانی است. برای آشنایی بیشتر با فرایند این نوع خدمت پیشنهاد می‌کنیم که صفحه مربوط به خدمات door to door  را مطالعه کنید.

بازرسی کالا

بازرسی کالا بخشی اساسی در کنترل کیفیت و فرآیند زنجیره تأمین است. بازرسی محصولات به شما امکان می‌دهد کیفیت محصولات را در مراحل مختلف فرآیند تولید و قبل از حمل و نقل، در محل تأیید کنید. 
بازرسی سفارش شما قبل از خروج از محل تولید کننده توسط کاسپین پورت انجام شده و یک روش موثر برای جلوگیری از مشکلات کیفیت و ایجاد اختلال در زنجیره تامین است.
 
 

ترخیص کالا

از مهمترین فعالیت‌ها در خدمات بازرگانی ترخیص کالا از گمرکات مختلف کشور است. ترخیص کالا از گمرک کشورهایی که بیشترین حجم واردات ایران از آن ها است، به تخصص، تجربه و  آموزش نیروهای ترخیص کار زبده نیازمند است. ما سریع ترین و مطمئن ترین روش ها را به کار می‌گیریم. برای آشنایی بیشتر با فرآیند صفحه ترخیص کالا کاسپین پورت را مطالعه کنید.

واردات کالا

همانطور که می‌دانید واردات کالا یکی از اصلی‌ترین حوزه های بازرگانی و تجارت بین المللی است. لزوم تجربه و تسلط به قوانین تجارت بین المللی در امر واردات و صادرات کالا، فعالیت در این زمینه را به حوزه‌ای تخصصی تبدیل کرده است. کاسپین پورت با تجربه‌ تخصصی در حوزه واردات همراه شما در این مسیر است.

مشاوره بازرگانی

شرکت‌های بازرگانی حرفه‌ای برای درک نیازهای واقعی مشتریان خود و ایجاد تجربه یک تجارت موفق برای آنان، نخستین گام را ارائه مشاوره های دقیق می‌دانند. هر گونه پرسشی در رابطه با خدمات بازرگانی، اعم از صادرات و واردات کالا، ترخیص کالا، خدمات حمل و نقل و امورگمرکی را همین حالا با مشاوران کاسپین پروت مطرح کنید و بهترین پاسخ را دریافت کنید.

خدمات انبارداری درمبدا

ارائه خدمات انبارداری برای مشتریان اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل کاسپین پورت با فراهم سازی امکان استفاده از انبارهای بزرگ و مجهز نیاز بازرگانان و واردکنندگان محترم را به خدمات انبارداری مرتفع نموده است.
close-up-warehouse-view
مترجم چینی یا انگلیسی

مترجم چینی یا انگلیسی

بسیاری از بازرگانان ایرانی که برای خرید کالا به کشور چین سفر می کنند، نیازمند برقرای ارتباط صحیح و اصولی با تولیدکنندگان چینی هستند. در همین راستا کاسپین پورت اقدام به ارائه یکی از کاربردی ترین خدمات خود، یعنی همراهی مترجم هم‌زمان با بازرگانان نموده است. مترجمین چینی زبان مسلط به زبان فارسی هستند. به همین دلیل با شناخت کامل از فرهنگ تجارت چین با تاثیر بیشتری به شما یاری می رسانند.

بازرگانی یا تجارت چیست؟

تجارت به طور معمول به خرید و فروش کلان کالا و خدمات کالا و خدمات توسط سازمان ها اشاره دارد. تجارت به کلیه معاملات مربوط به خرید و فروش آن کالا در یک اقتصاد گفته می شود.

فعالیت‌های بازرگانی می توانند به سرعت سطح زندگی را در یک کشور بالا ببرند. کشورها وزارت‌های دولتی را تاسیس کرده اند که مسئول ارتقا و مدیریت تجارت هستند. در کشور ایران وزارت بازرگانی مسئول این امر است. علاوه بر این سازمان تجارت جهانی (WTO) و سازمان توافق نامه عمومی تعرفه ها و تجارت (GATT) قوانینی را برای تعرفه های مربوط به تجارت کالا بین کشورها وضع کردند.

332061-PA5G75-337

تجارت تعریف می‌شود به عنوان مجموعه فعالیت‌های خرید و فروش کالاها و ارائه خدمات توسط سازمان‌ها. تجارت الکترونیکی یک نوع خاص از تجارت است که در آن عمل خرید و فروش کالاها از طریق اینترنت و به شکل الکترونیکی صورت می‌گیرد.

ظهور تجارت الکترونیکی

ایده تجارت الکترونیکی در قرن ۲۱ توسعه پیدا کرد. این نوع تجارت هر نوع معامله‌ای را شامل می‌شود که خریداری آن از طریق اینترنت انجام شود. در مقابل تجارت سنتی که معمولاً بین دو نماینده انجام می‌شود، تجارت الکترونیکی به مصرف‌کنندگان این امکان را می‌دهد که بدون موانعی ارزش کالاها و خدمات را مبادله کنند.

تجارت الکترونیکی به تغییر رویه تجارت در اقتصاد پیش‌روی می‌دهد. در گذشته، موانع لجستیکی در واردات و صادرات توسط کشورها، محدودیت‌های زیادی برای خریداران و فروشندگان ایجاد می‌کرد. اما با ظهور اینترنت و تجارت الکترونیکی، این موانع برطرف شده و این امکان فراهم شده است که حتی کسانی که مشاغل کوچک دارند، بتوانند به بازارهای بین‌المللی وارد شوند و سفارشات بین‌المللی را انجام دهند.

شرکت‌های صادراتی با شناسایی خریداران بین‌المللی و همکاری با شرکت‌های تأمین داخلی، به کمک مشاغل کوچک می‌آیند. این شرکت‌ها مستقیماً کالاها را از تولیدکنندگان داخلی یا خارجی تهیه کرده، آنها را بسته‌بندی کرده و با تحمل ریسک، اما با هدف کسب سود بیشتر، محصولات را مجدداً به بازار عرضه می‌کنند.

مشاوره بازرگانی

دریافت مشاوره بازرگانی در زمینه تجارت بین المللی به مشتریان کمک می‌کند تا با ارزیابی دقیق بازار فروش در کشور، از میان انواع محصولات، محصول مناسبی را انتخاب و خرید نمایند. این انتخاب به تحقق رشد اقتصادی و برآورده شدن نیازهای بازار محلی نیز کمک می‌کند.

تجارت بین المللی باعث افزایش بهره وری در تولید می‌شود. کشورها تلاش می‌کنند تا روش‌های بهتر تولید را امتحان کنند و هزینه‌ها را کاهش دهند تا در رقابت جهانی بهتر عمل کنند. کشورهایی که قادر به تولید محصولات خود با کمترین هزینه هستند، می‌توانند سهم بیشتری از بازار را به خود اختصاص دهند. این انگیزه برای تولید به طور موثر باعث افزایش استانداردهای محصولات می‌شود و به مصرف‌کنندگان محصولات با کیفیت و قابل اطمینان مناسب تر فراهم می‌آید.

کارت بازرگانی

بدون شک برای افرادی که در زمینه تجارت و پروسه واردات و صادرات کالا فعالیت دارند، داشتن کارت بازرگانی اهمیت زیادی دارد. این کارت یک مجوز قانونی است که فرد یا شرکت اجازه مبادرت به امور بازرگانی را از طریق آن به دست می‌آورد. هرچند شرایط دریافت کارت بازرگانی برای افراد حقیقی یا حقوقی متفاوت است، اما مزایای آن برای هر دو گروه یکسان است. در مطلب مربوط به کارت بازرگانی به طور جامع به مراحل دریافت کارت بازرگانی و همچنین تمام جوانب مهم مرتبط با آن پرداخته و نکات کلیدی را بررسی می‌کنیم.
trade cart